Weekend z Naprzodem, emocji na pewno nie zabraknie.

• autor: spikerr, 2015-08-27 10:47

Najbliższy weekend zapowiada się obiecująco dla sympatyków Biało-Niebieskich , w sobotę rozegrają inauguracyjny mecz rezerwy, natomiast w niedzielę zagra pierwszy zespół seniorów, obydwa spotkania zagramy u siebie.

Zacznijmy od meczu pierwszej drużyny, godzina 15.00  w niedzielę przy ulicy Słonecznej podejmiemy drużynę Piasta Złotniki Kujawskie.

W ostatnim sezonie uplasowali się na 11. miejscu w IV lidze, w tym sezonie trudno określić siłę drużyny ze Złotników , grają w kratkę ze zmiennym szczęściem, pierwszy mecz ulegli Chemikowi 1:3, następnie pokonali Rol.Ko Konojady. Ostatni mecz zremisowali z Lechem Rypin 3:3 mimo prowadzenia do 73 minuty trzema bramkami.

Naprzód w miniony weekend przywiózł 3pkt. z Brześcia Kujawskiego puki co prezentujemy się bardzo dobrze, jesteśmy jednym zespołem z 5, który porażki jeszcze nie doznał i miejmy nadzieje, że zerowa liczba porażek, w statystykach po tym spotkaniu się nie zmieni.

Jednakże emocje związane z produktem jakim jest futbol zaczną się dzień wcześniej bowiem  w sobotę o godzinie 17.00 powróci po latach magia "starego stadionu"

Na boisko przy ul.Urzędowej wybiegną rezerwy seniorów składające się w 100% z mieszkańców naszej Gminy, (byli zawodnicy, oldboye). Przeciwnikiem rezerw będzie odwieczny rywal drużyna Węgrowianki Węgrowo.

Przypominam iż, drużyna rezerw gra dla pasji, własnego hobby oraz dla Was kibiców, wszyscy solidarnie zadecydowali iż , część kosztów organizacji drużyny pokryją składkami, za to brawa należą się na samym starcie tym panom.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy, po co siedzieć w domu kiedy z oknem cały czas wspaniała pogoda.

SOBOTA ul.Urzędowa godzina 17.00 mecz :  Naprzód II Jabłonowo - Węgrowianka, wstęp Free.

NIEDZIELA  ul.Słoneczna godzina 15.00 mecz : Naprzód Jabłonowo - Piast Złotniki Kujawskie wstęp tak jak w V lidze.Kobiety , dzieci do lat 16 wstęp Free. Bilet normalny 4zł.

Liczymy jak zawsze na gorący doping płynący z trybun, wraz z każdym meczem frekwencja na stadionie wzrasta :)