statystyki szczegółowe

Aktualności

Z Chemikiem 1 pkt.

• autor: net-kibic10, 2016-06-05 13:22

W 28 kolejce Naprzód podejmował drużynę Chemika Bydgoszcz, drużynę liczącą się w walce o awans do III ligi. Dodatkowego smaczku emocjom dodawał fakt, iż piłkarze Chemika znali wynik meczu swojego kontrkandydata do awansu.

Można było się więc spodziewać zażartej walki ze strony bydgoskiej drużyny o zwycięstwo. Już początek spotkania przyniósł prowadzenie dla Chemika. Błąd naszego zawodnika, a następnie niezrozumienie się kolejnych piłkarzy, strzał bydgoszczanina i w 4 min. przegrywamy. Po tej bramce gra toczyła się w szybkim tempie, nasi piłkarze nie ustępowali pola zawodnikom Chemika i dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. Doczekaliśmy się tego w 19 min. spotkania kiedy to po zespołowej akcji piłkę na 25 metrze otrzymuje Marcin Rupiński i bardzo ładnym, precyzyjnym uderzeniem pokonuje bramkarza gości. Wynikiem 1-1 kończy się pierwsza połowa meczu, chociaż mieliśmy swoją akcję po szybkiej kontrze, niestety Grzegorz Bała  minimalnie chybił. Druga połowa spotkania przebiegała z lekką optyczną przewagą Chemika, jednak piłkarze Naprzodu bez problemu radzili sobie z tym zagrożeniem. Nie było w tej połowie żadnych 100% sytuacji. Remis w tym meczu nie krzywdzi żadnej z drużyn. My utrzymujemy swoją czwartą, bardzo wysoką lokatę w tabeli, a Chemik dalej depcze po piętach drużynie prowadzącej w tabeli i liczy się w walce o awans.