statystyki szczegółowe

Aktualności

Komplet punktów w Pakości.

• autor: news, 2016-09-04 10:37

Pewnym zwycięstwem 3-1 zakończyło się spotkanie Naprzodu w Pakości.  Nasi piłkarze wreszcie odnieśli pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Pierwsze ale jak najbardziej zasłużone zwycięstwo było zasługą całego zespołu, który od pierwszych minut dyktował swoje warunki, mimo wszystko prowadząc grę przy średnim poziomie spotkania.

(więcej w rozwinięciu)

Naprzód cały czas kontrolował przebieg meczu, prowadząc w pierwszej części 1-0 po bramce w 37 minucie Henryka Płochackiego.  Po kilku minutach drugiej połowy był wynik remisowy, gospodarze wyrównali uderzeniem z pola karnego w 54 minucie. Wynik ten trwał  zaledwie 1 minutę, kiedy to podrażnieni wynikiem nasi piłkarze zdobyli drugą bramkę. Bramkę na 2-1  zdobył Damian Piernikowski, który znalazł się w polu karnym gospodarzy. W 70 minucie meczu potwierdziliśmy swoją wyższość, zdobywając trzecią bramkę. Autorem ładnego gola zza pola karnego, został ponownie Płochacki.

Podsumowując sobotnie spotkanie, warto zaznaczyć, że nie było to porywające widowisko, jednak piłkarze Naprzodu praktycznie cały czas kontrolowali przebieg spotkania, tworząc wiele sytuacji bramkowych.
Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, teraz czas na Start Warlubie, a wcześniej w środę Stal Grudziądz w Pucharze Polski.