statystyki szczegółowe

Aktualności

Dziwny remis.

• autor: news, 2016-09-26 17:32

Remisem 3-3 zakończyło się sobotnie spotkanie Naprzodu z Unią Janikowo. Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji i bramek, jednak bez  3 punktów dla naszego zespołu.

(więcej w rozwinięciu)

Komplet punktów powinniśmy przypieczętować pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy. Goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, bo już w 7 minucie, i  był to dla naszych piłkarzy przysłowiowy nokaut, po którym podnieśliśmy się dopiero po 25 minucie. Podnieśliśmy się i to w dobrym stylu, od 25 minuty stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, z których zdobyliśmy tylko 2 bramki. Bramkę na 1-1 zdobył Henryk Płochacki, a na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Kamil Piasecki. Wszystko działo się na 10 minut przed końcem pierwszej części. Również druga połowa, dała nam kilka sytuacji, jednak nasi napastnicy nie byli już tak skuteczni. Nieskuteczność i brak zimnej krwi naszych napastników spowodował, że po 69 minutach meczu musieliśmy gonić wynik. Goście dwukrotnie zdobyli bramki , zamiast kontrolować przebieg spotkania musieliśmy bardzo pracować nad odrabianiem strat. Sztuka ta nam się udała w 85 minucie meczu, kiedy po rzucie rożnym bramkę zdobył Rafał Babul, a asystował mu Valentin Dah. W tym okresie mieliśmy kilka sytuacji aby zdobyć zwycięskiego gola. Jednak sztuka ta nam się nie udała.

Bardzo duże wahania formy naszych graczy w trakcie 90 minut, miały ogromny wpływ na końcowy wynik. Przy solidnie prezentującym się zespole gości, było to zdecydowanie za mało aby wygrać sobotni mecz. Dokładamy 1 punkt, który jednak może być bardzo istotny w końcowych rozrachunku.

Przed nami spotkanie w Kruszwicy, w sobotę o godzinie 15.00 zmierzymy się z miejscowym Gopłem.