statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Liderem.

• autor: news, 2017-02-12 22:13

Wynikiem 1-1 zakończyło się sobotnie spotkanie z Liderem Włocławek. Bramkę na wagę remisu w 82 minucie, zdobył Volodymyr Golovatenko.

W rozwinięciu link do video (bramka Naprzodu)  i galerii zdjęć z sobotniego spotkania we Włocławku.

(więcej w rozwinięciu)

Spotkanie z liderem 5 ligi kujawsko-pomorskiej, było trzecim sprawdzianem kontrolnym. Samo spotkanie rozgrywane w minusowej temperaturze rozkręcało się z minuty na minutę. W pierwszej części optyczną przewagę miał Lider, ale to Naprzód miał dwie doskonałe sytuacje.

W drugiej części piłkarze z Jabłonowa coraz śmielej radzili sobie na sztucznej nawierzchni we Włocławku, jednak to miejscowi zdobyli bramkę na 1-0 w 64 minucie. Jabłonowianie odpowiedzieli w 82 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Kamila Urbańskiego bramkę zdobył Volodymyr Golovatenko. Po zdobytej bramce były jeszcze dwie wyśmienite okazje dla Naprzodu, jednak skuteczność w tym spotkaniu dawała wiele do życzenia. W meczu z Liderem okazje ponownie otrzymali młodzi wychowankowie Naprzodu, którzy mają szansę dzięki pracy i zaangażowaniu wprowadzać się w piłkę seniorską.
Za tydzień zmierzymy się w Bydgoszczy z trzecioligowym Chemikiem Bydgoszcz.