statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Warlubiu.

• autor: news, 2017-04-24 15:15

Niestety po raz kolejny przegrywamy ważne spotkanie. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania i gry Naprzodu, jednak to Start zgarnął pełną pulę.

(więcej w rozwinięciu)

Fatalny początek, bo już w 2 minucie meczu przegrywamy 1-0 po ewidentnym błędzie środkowego obrońcy. Kolejne minuty to odważna gra Naprzodu, który stworzył sobie kilka ciekawych sytuacji. Niestety w 15 minucie kontuzji doznał Adrian Berendt, który musiał opuścić boisko (niestety wstępna diagnoza mówi o zerwanym więzadle).
W drugiej połowie nie jesteśmy w stanie zdobyć kontaktowej bramki mimo kilku ciekawych akcji. Naszą niemoc wykorzystują gospodarze i dorzucają 2 bramki.

Niestety przegrywamy 0-3 i nasza sytuacja w tabeli zaczyna wyglądać nieciekawie.

Za tydzień podejmować będziemy Spartę Brodnica i mecz derbowy będzie wspaniałą okazją do przełamania pasma trzech porażek.

Życzymy Adrianowi szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Mamy nadzieję, że wszyscy już zawodnicy, niestety oprócz Berego, będą do dyspozycji trenera Koprowskiego.