statystyki szczegółowe

Aktualności

Ważne zwycięstwo.

• autor: news, 2017-08-28 09:40

Po dobrym meczu piłkarze Naprzodu zdobyli pierwsze punkty w sezonie. Pokonali na własnym boisku, beniaminka rozgrywek ekipę Sokoła Radomin 2-1.

Bramki na wagę zwycięstwa zdobył Kamil Piasecki.

(więcej w rozwinięciu)

W meczu z Sokołem pojawiły się dwa nowe nazwiska. Do ekipy dołączył doświadczony Arkadiusz Kozłowski oraz 17-letni Karol Żuchowski.

Niedzielny mecz nie zaczął się zbyt szczęśliwie dla zawodników z Jabłonowa, bo w 4 minucie meczu tracimy bramkę po wzorowo wykonanym kontrataku przez graczy z Radomina. Stracona bramka zadziałała bardzo mobilizująco, czego efektem były liczne ataki miejscowych. W 19 minucie meczu, po przechwycie piłki w środkowej strefie na uderzenie z 23 metrów zdecydował się Kamil Piasecki, który pięknym uderzeniem doprowadził Naprzód do remisu. Piłkarze Naprzodu za wszelką cenę próbowali rozstrzygnąć losy spotkania jeszcze w pierwszych 45 minutach. Bardzo aktywni skrzydłowi, stwarzali sporo sytuacji bramkowych, jednak brakowało albo zimnej krwi lub szczęścia. Szkoda, bo do przerwy powinniśmy prowadzić przewagą kilku bramek.

Co nie udało się w pierwszej części meczu, zrealizowaliśmy na początku drugiej połowy. W 58 minucie po zespołowej akcji, na bramkę uderzył świeżo sprowadzony do zespołu Arek Kozłowski, po nie pewnej interwencji bramkarza, formalności dopełnił ponownie Piasecki, zdobywając swoją drugą bramkę.

Dalsze minuty meczu, to pilnowanie wyniku, i dobra gra defensywna naszego zespołu. Wyprowadzane kontrataki, mogły dać wiarę, że podwyższenie wyniku to kwestia czasu. Niestety ta sztuka nam się nie udała, jednak zdobyte punkty zdobywamy jak najbardziej zasłużenie.

Brawa dla całego zespołu, za mądrą i ambitną grę !!!

Dziękujemy naszym sympatykom, za gorący doping !!!